top of page

Attīstība

Vai vēlaties palielināt uzņēmuma vērtību?

Jūsu darbinieki ir uzņēmuma vērtība. Darbinieki, kas pilnveidojas ir uzņēmuma pieaugošā vērtība

 

Attīstība Talent Art skatījumā notiek tad, ja Jūs apzināties un novērtējat savus darbiniekus kā būtisku uzņēmuma resursu, un izprotat, kas ir Jūsu uzņēmuma nākamais solis. Tad var sākties brīnums, ko saucam par attīstību – mērķtiecīgs un apzināts process, kura rezultātā notiek pārmaiņas darbinieku sniegumā, un tās ir harmoniskas ar uzņēmuma stratēģiju.

 

Attīstība katrā uzņēmumā var nozīmēt ļoti dažādas lietas. Tāpēc mēs strādājam tieši Jūsu uzņēmumam, izprotam biznesa vērtības, stratēģiju un rezultātu. Koučings vadītājiem un darbiniekiem, komandu koučings, talantu vadība, iesaistīšanās un motivācijas programmas ir tikai daži no mūsu jaudīgajiem instrumentiem.

 

Runājot par Talantu nodarbināšanu uzņēmumā, attīstība ir viens no trīs svarīgākajiem iesaistīšanās un Talanta noturēšanas motivatoriem. Pārējie divi motivatori ir profesionāls atbalsts un karjera pati par sevi. Lai Talantam būtu interese strādāt un palikt uzņēmumā, ir svarīgi nodrošināt karjeras un profesionālo attīstību. Ja Jūs to nedarīsiet, Talants atradīs citu darba devēju, kas būs ieinteresēts attīstībā. Talantiem patīk pilnveidoties un darboties ar jauniem izaicinājumiem. Tas dod viņiem spēku un palielina potenciālu.

 

Attīstot savus darbiniekus, Jūs stipriniet visu uzņēmumu!
bottom of page